גוטמן מהנדסים | יניב גוטמן: ייעוץ הנדסי, מהנדס קונסטרוקציה, מבני פלדה

קונסטרוקציית מבנים

קונסטרוקציית מבנים היא חלק מרכזי בתהליך הבנייה, לצורך עמידותו ויציבותו של המבנה לאורך זמן. בתוך תחום קונסטרוקציית מבנים ישנם אפשרויות שונות להקמת שלד המבנה, בהתאם למיקום וייעודו. ההחלטה מורכבת מהרבה אלמנטים – מצרכי הלקוח, אפשרויות השימוש במבנה וכמובן בתנאי הבטיחות והתקינה השונים.

ליווי מקצועי של מהנדס קונסטרוקציה לאורך כל שלבי הבנייה – החל משלבי התכנון עם האדריכל, ועד הקמת המבנה בשטח ופיקוח על הנעשה על ידי קבלן הביצוע מבטיחים תוצאה שעומדת בסטנדרטים גבוהים גם לאורך זמן – גם במידה ובחרתם בבניה מסורתית וגם אם בחרתם בבנייה מתקדמת. ליווי הנדסי מבטיח ללקוחותינו את הביטחון כי המבנה מתוכנן ומפוקח על פי כל דרישות התקנים הדרושים כולל היבטיי בטיחות הנלווים לתהליך הבנייה.

גוטמן מהנדסים | תכנון מבני פלדה: קונסטרוקצית פלדה, תכנון מבני פלדה
גוטמן מהנדסים | תכנון מבני פלדה: קונסטרוקצית פלדה, תכנון מבני פלדה

 

בראש המשרד גוטמן מהנדסים – יניב גוטמן מגיע מהשטח ובעל ניסיון מהצד המעשי מעולמות המסגרות והבנייה. את ההבנה המעשית שלו כמסגר ואיש שטח שעבד ובנה בידיים לאורך שנים מגוון מבנים, מתקנים וקונסטרוקציות פלדה ומתכת, יניב מביא לתוך התכנון ההנדסי שלנו.

כל התכניות ההנדסיות שיוצאות מגוטמן מהנדסים נסמכות על הידע והניסיון של יניב כמהנדס קונסטרוקציה וותיק, עם היכרות עמוקה עם עולם הבנייה. השילוב של ניסיון מעשי וידע במגוון תחומים רחב היא שמאפשרת את החתימה המוכרת שלנו של יצירתיות בתכנון ובמתן פתרונות יצירתיים בשטח.

לקריאה נוספת

גוטמן מהנדסים: עונת השיפוצים בעולם הבנייה

עונת השיפוצים

עונת השיפוצים רבים מאתנו ניצלו את התקופה האחרונה לעבודות שיפוץ דירה או ריענון הנכס – מי בשביל השינוי וההתחדשות ומי בשביל שדרוג והשבחת הנכס. כמומחים

להמשך קריאה »